Katalog:

Zjisti CatRank

Indexované katalogy

Obecné katalogy (948)
Specializované (101)
Regionální katalogy (42)
Katalogy firem (129)

Další katalogy

PR články (200+)
S přesměrováním (118)
Slovenské katalogy (240+)
Aliasy, kopie... (300+)
Nefunkční katalogy (300+)

Aktuálně:

Novinky
Ikonky na web
Statistiky
Nej 100 webů
Časté dotazy - FAQ
Zdroje, odkazy

Komentáře
Novinky

Nové katalogy

28.07.2011: Přetřídil jsem komentáře, upravil řadu informací o katalozích a přidal kvanta nových katalogů. Přibližný seznam změn:

  • Přidáno 370 obecných katalogů.
  • Přidáno 10 specializovaných katalogů.
  • Přidáno 40 firemních katalogů.
  • Přidán orientační seznam katalogů pro pr-články s 220 adresami.
  • Přidáno pár slovenských, nefunkčních, aliasů...
  • Odstraněno cca 10 duplicitních záznamů.
  • Aktualizovány ranky.
Pokud by byly některé informace o katalozích nepřesné či chybné, prosím o napsání komentáře přímo pod daný katalog.

Výpadek serveru

17.02.2011: Omlouvám se za několika denní výpadek celého serveru, chyba byla na straně poskytovatele hostingu. Nyní je web na novém serveru.

Aktualizace

10.02.2011: Opět drobné aktualizace informací nahlášených v komentářích, děkuji za ně. Komentáře přetříděny a přesunuty ke konkrétním katalogům.
Přidáno 15 nových katalogů, aktualizován pagerank a srank katalogů, aktualizováno cca 30 informací o katalozích, cca 6 označeno za nefunkční a další neudržované katalogy velmi brzy přibydou, protože:
Právě procházím další nové katalogy a brzy ověřím funkčnost úplně všech katalogů v seznamu!

Budoucnost serveru catrank.cz

01.02.2011: Aktualizace catranku vyžaduje příliš mnoho času (hlavně procházení všech stránek všech katalogů) a o službu není dostatečný zájem. Navíc se objevilo stovky generických katalogů od pár lidí jejichž efekt je z hlediska SEO sporný a dali by se i označit jako linkfarma. Tyto nové katalogy jsou téměř identické, většinou využívají nějaký skript zdarma a jestli zde budou i za rok, až bude potřeba obnova domény, si nejsem jistý (jedná se často .info domény s pořizovací cenou 20Kč, prodlužovací 150Kč).
Proto příští aktualizaci catranku odsouvám na neurčito. Počkám, jak se situace vyvine, a příští aktualizaci omezím na funkční, kvalitní a stálé katalogy. Přičemž zavedu nějaká další opatření pro snížení zátěže (a bohužel znepřesnění výsledku), například omezím hloubky procházení jednotlivých katalogů. Některé katalogy mají i 10x více stránek než samotných odkazů.
Samotný seznam katalogu budu však nadále pravidelně udržovat aktuální.

Seznam katalogů aktualizován

15.09.2010: Nové informace o katalozích aktualizovány. Komentáře přetříděny a přesunuty ke konkrétním katalogům.
Přidáno 130 nových katalogů.

Aktualizace informací o katalozích

13.09.2010: Zpracovávám Vaše komentáře a aktualizuji informace o katalozích. Děkuji, že pomáháte udržovat databázi aktuální. Bohužel, jak už to bývá, trochu se to protáhlo, především díky objevení řady nových katalogů. Online databázi tedy zaktualizuji do 3 dnů a změny budou obsahovat i přidání nových katalogů.

Seznam katalogů aktualizován

07.07.2010: Byly aktualizovány informace o katalozích a přidáno cca 250 nových katalogů. Komentáře přetříděny. Některé nové (především tematické) katalogy prozatím ponechány pouze jako komentář, pokud přežijí, budou do hlavní databáze přidány později.
Ranky katalogů aktualizovány.

Nová aktualizace

22.06.2010: Započal velký úklid, třídění komentářů, ověřování funkčnosti známých katalogů a hledání nových katalogů. Všechny změny a nové katalogy budou přidány hromadně až bude vše hotovo.
Děkuji všem, kteří svými komentáři přispívají k udržení aktuálnosti této databáze. Nyní je nejvhodnější doba pro nahlášení všech změn a přírůstků na poli českých katalogů, snad se vše stihne v této aktualizaci.

Drobný update

10.10.2009: Byly přetříděny komentáře, nahlášené změny v katalozích promítnuty do databáze, některé komentáře přesunuty tam, kam patří. Smazána hromada spamu. Nové katalogy budou přidány hromadně při příštím updatu.

Aktualizace CatRanku

25.8.2009: Bylo vyřazeno 22 nefunkčních katalogů. Všechny zbylé funkční katalogy byly indexovány a CatRank všech stránek byl aktualizován.

Vzhledem k náročnosti indexace (2 měsíce lidského a strojového času) byly detailní statistiky zpoplatněny symbolickou částkou 99Kč. Za tuto částku získáte doživotní přístup k detailním statistikám dané www adresy.

Proběhla aktualizace

17.7.2009: Proběhla aktualizace informací o katalozích - nefunkční katalogy vyžazeny, již funkční znovu zařazeny a některé přesunuty do jiné kategorie či upraveny jejich parametry. Indexace samotných katalogů proběhne do měsíce a s ní dojde k aktualizaci CatRanku.

Bylo roztříděno cca 300 www stránek/adres tvářících se jako katalogy.

Starší zprávy

Ještě starší zprávy
Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná.
WWW:
Text:
Antispam ochrana, kolik je patnáct krát tři? = Antispam ochrana: jakou barvu má bílý kůň? =